21 sie 2013

Wakacyjna produkcja filmowa
Z racji , że wakacje dobiegają końca postanowiłam zrobić filmik pokazujący jakie były wspaniałe . Jeszcze trochę czasu zostało w sumie :) Korzystajmy do końca ! 
No i znowu będziemy czekać na nie rok ... :) 

W poniedziałek przyszedł do nas transporter :) nazywam go klateczką także jak coś wspomnę to właśnie tak będę pisała xD


                                                                                                                                                                                                    
    

Cieszę się , że w końcu go zamówiłam . Jest bardzo potrzebny na wyjazdy , treningi , w domu . Z resztą właściciele psów to wiedzą . :) Mam go dopiero niewiele czasu , ale jak na razie mi się podoba . Jak dla Kropki jest duży . Ona waży 1,75 kg , a transporter jest do 10 kg :) . Różnica jest . 

Już po złożeniu wniosłam go do pokoju i chciałam żeby Kropka się z nim zapoznała i polubiła . Wkładałam do środka smakołyki . Jest ok :) . Następnego dnia zaczęłyśmy z nim ćwiczenia . Zaczęłam ją uczyć wchodzić i wychodzić na komendy "in" i "out" . Wchodzenie jej się baardzo spodobało . Na komendy jeszcze dobrze nie reaguję , ale jak wskaże klateczkę palcem wchodzi do niej . 
Zaczęliśmy od wczoraj też naukę slalomu metodą tunelową :) Na razie idzie dobrze , zobaczymy po dalszym zwężaniu :) . Ogólnie Kropka od kilku dni zaczęła ładnie skupiać się na agility . Zawsze na początku musiała się zawąchać , pisałam tutaj czasami , że było ładnie poza początkami , a teraz od jakiegoś czasu i początki mamy ładne . Były różne rozproszenia , a ona ładnie pracowała. Nawet ostatnio ćwiczyłyśmy w deszczu :) Nie wiem czy to postęp czy po prostu lepsze i gorsze dnie :D , ale jestem z niej zadowolona . 

Na koniec FANPAGE 

5 komentarzy:

 1. Świetny filmik - ukazuje ile pracy włożyliście w naukę kropki w te wakacje, ale pokazuje również ile zabawy było między Wami ;) Klateczka też bardzo ładna i te zgrane kolorki: brąz i róż *.*

  Pozdrawiamy,
  ŁAPKA!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna kolorystyka transportera i ładne vaulty :)
  Szybko się ich Kropka nauczyła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nauczyła się przez przypadek :) Jak bawiliśmy się piłką jakoś tak skierowałam rękę , że zrobiła ( ona jest na piłki strasznie nakręcona i na różne sposoby do nich podskakuję ) . Strasznie się zdziwiłam i zaczęłam to utrwalać i nagradzać :D

   Usuń
 3. Super FANPAGE! Oczywiście polubiłam :) Klateczka też bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zostałyście nominowane do Liebster Blog Award! :)

  http://diabelna4lapach.blogspot.com/p/blog-page_28.html

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy