29 cze 2013

Wszystkiego najlePSIEGO Kropka !

Równe dwa lata temu na świat przyszło 6 czarnych maluszków , których oczekiwałam baardzo długo . Jeden z nich miał trafić właśnie do mnie . Całą ich historię opowiadałam szczegółowo rok temu kiedy to Kropka miała swoje pierwsze urodziny . Od tego czasu zdążyłam o wiele lepiej ją poznać . W sumie do jej przyjazdu do mojego domu nie wiadomo było na 100 procent  , że będzie moja . Jak chyba wiecie jej matka odeszła od razu po porodzie [*] ... A bez Miki szczeniaki też radziły sobie gorzej . Po mimo tego , że Paulina zapewniła im idealną opiekę jaką tylko mogła to z sześciu szczeniaków zostały 3 , a w tym moje cudo . Dlatego do końca nie wiedziałam czy zostanie szczeniak dla mnie , ale na szczęście byłam druga , a maluchów było 3 także się zmieściłam . Kiedy Kropka w sobotę w nocy przyjechała w ręczniku do mojego domu byłam prze szczęśliwa . Mieliśmy ją dostać w niedzielę , a Paulina niespodziewanie przywiozła ją w sobotę . Ja wyszłam z łazienki i w kuchni zobaczyłam Kropkę . Nie zapomnę tego do końca życia .
Od tej pory moje życie całkiem się zmieniło . Dziś z pewnością mówię - NA LEPSZE ! . Kropka jest moim pierwszym psem . Od dawna się tym interesowałam , ale to właśnie wtedy udało mi się namówić rodziców . Nie zdawałam sobie wtedy nawet sprawy , że mogę , dam radę ją czegoś nauczyć bo nigdy się do tego nie przykładałam . Nie robiłyśmy nic , aż jak skończyła 6 mies. w grudniu czytając Przyjaciela Psa i artykuł o świątecznym pokazie sztuczek postanowiłam nauczyć ją obrotu ( było tam wszystko wyjaśnione ) . Udało się ! Znalazłam " wspólny język ze swoim psem " . Kupiłam kliker i ćwiczenia stały się naszą codziennością . Potem doszło agility , frisbee . Zobaczyłam , że i ja i mój pies potrafimy . To wspaniałe . Jak każdy popełniłam też błędy , z którymi nauczyłam się żyć . Nad wszystkim pracujemy i cieszymy się z sukcesów .
Pies idealny nie istnieje , ale ona jest taka na swój sposób , dla mnie wspaniała . Nie żałuje swojego wyboru . Jest teraz całkiem inaczej . Nie wyobrażam sobie życia bez psa , mojego kochanego psa , który mnie rozumie <3 .W ten wyjątkowy dzień pokażę tutaj ścianę w naszym pokoju , która powstała kilka dni temu . I będzie zawsze . 

Przeżyliśmy już dużo wydarzeń , których bałam się najbardziej typu sterylizacja , jak i wiele miłych sukcesów . Przed sterylizacją było nam ciężko , Kropka miała ciążę urojoną i pilnowała zabawek kiedy była zdolna nawet ugryźć , ale przetrwałyśmy to . W ciężkich chwilach nie byłam nigdy na nią zła . Bo na prawdę ją kocham .

Powstał filmik 
Miłego oglądania . Dzisiejszym prezentem Kropki była piła ( Oball ) , którą pokochała . Nawet nie wiedziałam , że tak się jej spodoba no , ale nic dziwnego - grzechocze , wygina się , mięciutka , fajnie się szarpie . To co mój kudłacz kocha najbardziej :)


Tak przy okazji chwali się zębami xD

Na końcu podziękuję mojemu psu za wspaniałe chwile , za to , że jest . Kocham Cię maluszku ! 
Mój wieczny szczeniak pozdrawia !


UWAGA!!!
Od poniedziałku nie będzie nas dwa tygodnie . Trochę długo .Wyjeżdżamy na długo wyczekiwany obóz z psem ! :D
Wakacje zaczynamy , więc pracowicie . Jutro pakowanie i nad ranem wyjeżdżamy na pociąg . Pierwszy raz wyjeżdżamy tak daleko . 

6 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego Kropka. Miałaś szczęście że ten maluszek trafil wlaśnie do ciebie. Wiele razem przerzyłyście,przerzywacie i bedziecie przerzywac. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego Najlepszego : )
  Wspaniale, że dążysz do tego, czego pragniesz. Ściana wywieszona obrazami na których jesteście Wy to naprawdę kreatywny pomysł!
  A Filmik fajnym sposobem opowiada co osiągnęłyście w te dwa lata
  Pozdrawiam i życzę dalszej udanej współpracy : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego ! ! !
  Jaka ona była maciupka na początku filmu *.*
  Ściana ze zdjęciami ? Znam to skądś :3 - Mamy podobną :)
  Co tu jeszcze dodać - nic. Życzymy Wam obu wielu sukcesów nie tylko na tle sztuczkowym, agi, czy frisbee, ale też na tle rodzinnym, abyście spędzały ze sobą każde chwile, te dobre, jak i te złe, bo one właśnie łączą, a także życzymy byście miały dużo wspaniałych chwil, po których zostaną cudowne wspomnienia. ^o^

  Pozdrawiamy,
  ŁAPKA !

  OdpowiedzUsuń
 4. Sto lat Kropeczko !Życzymy Wam jeszcze wielu ,wielu wspaniałych ,wspólnych lat . Ściana ze zdjęciami ,to bardzo fajny pomysł ,sama coś takiego planuję ,bo fotki mam przygotowane :) . Życzymy udanego obozu ! :)
  Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepsza tapeta pod słońcem! Nie dość, że darmowa to jeszcze piękna,a przy każdym spojrzeniu- sentymenty. Ja mam pełno zdjęć oprawionych w ramki, stoją gdzie popadnie. Życzyłam Wam już miłego wyjazdu, jednak zrobię to jeszcze raz- udanego wypoczunku! Całusy dla Kropki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Sto lat Kropka.!
  Życzymy Wam wiele sukcesów, wytrwałości i wszystkiego czego pragniecie.!
  Wygłaszcz Kropeczkę ode mnie <3
  Udanych wakacji <3
  Pozdrawiamy ;*
  Adela i Tosia <3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy