8 lis 2014

Zimno, ciemno.

Zimno, ciemno, jesień na całego. Coraz bliżej zima, ale zima jest fajna, więc nie rozpaczajmy. Kocham święta, psy pewnie też. Tyle zapaszków, uda się coś ukraść no i prezenty. Żyć nie umierać. A co po zimie? Wiosna i coraz bliżej wakacje! Patrząc pozytywami rok jest świetny.
A my sobie żyjemy. Poniedziałek i wtorek wolny także już całkiem lepiej.Robimy różne rzeczy w zależności od tego co mi się chce, na co mamy czas, na co jest pogoda itp.
OBIjamy się też i zaczęło mi się to bardzo podobać. Kto wie, kto wie :). A dzisiaj byłyśmy na frisbiaczkach. No i szczerze powiem, że nastał wspaniały dzień. Wyciąganie dysków w tygodniu, jakieś nakręcanie na nie wyszło dzisiaj wielkim pozytywem u szczeniora.
Kropi była trochę rozproszona, bo gdzieś dalej były jakieś śmieci i strasznie ją kusiło, więc zrobiłyśmy krótką sesję fajnie zakończoną i weszła Mollina. Taką Mollincię chcę zawsze!
Jak nie mój pies patrząc na poprzednie treningi. Dysk był najważniejszy. Strasznie się starała i pięknie łapała. Najlepszy trening dzieciaka, a ja dumna. Mam nadzieję, że kolejne będą jeszcze lepsze.
   Mam najlepsze plany na 2015 rok <3 Normalnie zaczynam je kochać. Na chwilę obecną nic się nie odzywam, bo zacznę gadać i gadać. No, a to musi wyjść. Są to oczywiście plany dotyczące tego, gdzie będziemy i to tak tylko na chwile obecną, a co wypadnie to dokładnie nie wiem. No i chce stworzyć coś super!
A jutro, albo w poniedziałek zawitają u nas pod opiekę dwa maltańczyki na dwa tygodnie. Także będzie wesoło.


                                          Pani i władca na koniec tego jakże twórczego posta.

6 komentarzy:

 1. Ciekawie będziesz miała z czwórką psiaków :) Molly i Kropka są śliczne, kochane <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Liczę na jakiś frisbowo-yorkowy filmik ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wyobraź sobie, że właśnie się tworzy :) mam już nagrane trochę agi z jednego treningu i właśnie miałam nagrywać fri i aparat się rozładował :( więc trochę się opóźni :)

   Usuń
 3. Fajnie mieć w domu takie dwa maleństwa :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekamy na wyjawienie tych planów :)
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy